• info@sfm.ir

  • شماره تماس :88823351 ، 88810330

  • ساعت کاری :8:30 صبح تا 4:30 بعدازظهر

کوره القایی

 

inductotherm logo

 

شرکت اینداکتوترم بزرگترین تولیدکننده کوره های ذوب القایی در جهان است. این شرکت سازنده انواع کوره های القایی فرکانس متوسط و کوره های القایی نگهدارنده در ۲ نوع بدون هسته و کانالی برای تقریبا تمام فلزات از جمله ( فولاد، چدن، مس، آلومینیوم، روی، فلزات گرانبها و غیره) بوده و با بیش از ۳۲۰۰۰ کوره در ۱۲۹ کشور جهان می باشد.

سیستم های , VIP Power-Track , Power-melt , Dual-Track و Melt manager علائم تجاری کوره القایی شرکت اینداکتوترم می باشند . 

کوره های القایی VIPمی تواند با خروجی های متفاوت باشد یعنی کوره های القایی دوگانه

( Dual-Track) که می تواند به طور همزمان به دو کوره و سیستم سه گانه یا بیشتر (Multi-Track) می تواند ۳ کوره یا بیشتر را به طور همزمان تغذیه کند. کوره های القایی اینداکتوترم از نظر بدنه کویل به steel frame که از ظرفیت 4 تن تا 60 تن و steel shell تا ظرفیت 100تن تقسیم 

می شود . شرکت اینداکتوترم کوره القایی Dura-Line را با بهره گیری از ظرفیت های متنوع با قیمت مناسب و سرعت عملیاتی بالا را نیز ارائه می دهد . 

کوره های القایی شرکت اینداکتوترم دارای مزیت های فراوانی می باشد که مهمترین آنها عبارتند از:

• محافظت از قطعات کوره در برابر شوک های الکتریکی با استفاده از مدارات محافظ مانند اسنابر و SCP ها ( Short Circuit Protection ) 

• مجهز بودن پنل کوره القایی به باسبارهای بزرگ مقاوم مسی با سیستم خنک کننده هوا و آب 

• سیستم جدا سازی بدنه کوره از پنل آن توسط ترانس جدا شونده (GLD Chock) 

• سیستم GLD یا (Ground Leakage Detector) یا سیستم آشکار ساز نشتی اتصال زمین در کوره های القایی این شرکت از مهمترین مزایا و تخصصی ترین موارد در کوره های القایی می باشد که در صورت کوچکترین نفوذ ذوب آن را تشخیص و حتی با استفاده از این سیستم 

می توان محل مورد نظر نشتی را بدون باز کردن کویل کوره پیدا نمود.

فلسفه اصلی گروه اینداکتوترم ” ما جهانی هستیم ولی همزمان محلی می باشیم” جهت یاری و حمایت مشتریان است که این امر توسط پشتیبانی محلی نزدیک به مشتریان در سرتاسر دنیا انجام می شود.

 

 

آدرس

آدرس :

تهران، خيابان طالقانی، خیابان موسوی پلاك ۹۴، طبقه سوم، واحد ۲۵

شماره تماس :

021-88823351 ، 021-88810330

فکس:

021-88838010

آدرس ایمیل:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نقشه